اطلاعیه

با اقدام فرد خیّری، ششمین دستگاه دیالیز در آبیک شروع به کار کرد

دانشگاه علوم پزشکی قزوین:

 با اقدام فرد خیّری، ششمین دستگاه دیالیز در آبیک شروع به کار کرد

 

مدیر شبکه بهداشت - درمان شهرستان آبیک گفت: فرد خیّری به نام محمد نظری فرد، یک دستگاه دیالیز را به بیمارستان ولی عصر(عج) آبیک اهدا کرد.

به گزارش پایگاه خبری و اطلاع رسانی امور مشارکتهای اجتماعی، سازمان های مردم نهاد و خیریه های سلامت وزارت بهداشت؛ دکتر حمید برودتی گفت: با این اقدام خیّر مذکور، تعداد دستگاه‌ های دیالیز این بیمارستان به شش دستگاه رسید که پاسخگوی نیازهای 25 بیمار دیالیزی خواهد بود.

این مقام مسؤول اظهار کرد که با توجه به وجود مشکل نوسان برق در اتاق دیالیز بیمارستان، با مساعدت فرد خیّر مقرر شده ایشان یک دستگاه یو پی اس خریداری کند و در اختیار بیمارستان قرار دهد.

محمد نظری فرد، خیّر اهداکننده دستگاه دیالیز نیز گفت: به نیّت والدینم نسبت به خرید این دستگاه دیالیز اقدام کرده ام چرا که این اموال به آنان تعلق دارد و برای شادی روحشان هزینه کرده ام.

گفتنی است، مدیر شبکه بهداشت - درمان شهرستان آبیک، ضمن تشکر از زحمات دکتر یحیوی، رییس بیمارستان ولی عصر(عج) آبیک بیان داشت: با حمایت های ایشان، سه پزشک متخصص داخلی نیز برای بیماران دیالیزی در این بیمارستان در نظر گرفته شده است تا بیماران مشکلی نداشته باشند./

 

آدرس سایت دانشگاه علوم پزشکی قزوین

www.qums.ac.ir

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 13761
تعداد بازديد کنندگان سايت: 61202074 تعداد بازديد زيرپورتال: 19309 اين زيرپورتال امروز: 26 سایت در امروز: 5922 اين صفحه امروز: 19